Jarosław Kościelski

Urodziłem się w Gdańsku w 1978 roku. Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Skończyłem również studia doktoranckie z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim.

Moją pasją od zawsze były języki. Język rosyjski poznałem w podstawówce, angielski towarzyszy mi właściwie od dzieciństwa a niemiecki starałem się zgłębić na studiach. W branży tłumaczeniowej jestem od 2004 roku natomiast firmę BigLetter założyłem z początkiem 2010 roku.

Sprawia mi ogromną przyjemność oferowanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. Posiadając swoją firmę, każde zlecenie traktuję bardzo osobiście i zależy mi wyłącznie na pełnej satysfakcji Klienta. Cieszę się kiedy Klienci powierzają nam swoje tłumaczenia z pełnym zaufaniem. Wtedy wiem, że dobrze wykonujemy swoją pracę.

Z drugiej strony lubię mieć kontakt z językami, a także poznawać tłumaczy, którzy są naprawdę wyjątkowymi ludźmi. Ich praca jest bardzo złożona i myślę, że ciągle jeszcze niedoceniana. Cieszę się, że dzięki oferowanym przez BigLetter usługom, wzrasta świadomość jak złożonym procesem jest tłumaczenie.

Jarosław Kościelski