Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne zwykłe

Wszelkie tłumaczenia niewymagające uwierzytelnienia przekładu przez tłumacza przysięgłego. 

Dzięki tej usłudze przełożymy Państwa dokumenty „na” lub „z” ponad 40 języków obcych, uwzględniając również kombinacje z języka obcego na język obcy. 

W tej sekcji oferujemy tłumaczenia takich dokumentów jak korespondencja i dokumenty wewnątrz-zakładowe, dokumentacje techniczne, manuale, karty gwarancyjne, DTR-ki, i inne tłumaczenia branżowe.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe i uwierzytelnienia dokumentów

Tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy przysięgłych jak również tłumaczenia uwierzytelniane przez nich. W tej sekcji tłumaczymy dokumenty, które wymagają tłumaczenia przysięgłego i z reguły są wydawane przez urzędy w kraju i za granicą, lub są przez dane urzędy wymagane. Mogą być to standardowe dokumenty takie jak: umowy, dyplomy, certyfikaty, akty małżeństwa, akty ślubu lub akty urodzenia.

Przy tłumaczeniach w urzędach, sądach i innych instytucjach, na walnych zgromadzeniach czy przy okazji podpisywania umów wymagana jest często obecność tłumacza przysięgłego. Przy tej okazji doradzimy, jakie rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze.

Tłumaczenia korekta

Document verification

In accordance with your needs, we will verify documents in terms of language correctness or the subject matter of the translation. Additionally, should you so request, we will amend the texts provided by you or update earlier translations.

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia ustne konsekutywne

Zapewniamy doświadczonych tłumaczy do przekładu różnego rodzaju wystąpień, szkoleń, prezentacji, przemówień a także spotkań i rozmów handlowych. Oferujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne dla większego grona odbiorców, jak i tłumaczenia szeptane dla indywidualnego odbiorcy. Dzięki nam macie Państwo możliwość skorzystania z usług tłumaczy konsekutywnych kilkudziesięciu języków, w tym również tłumaczy wielojęzycznych.

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia ustne symultaniczne

Tłumaczenie symultaniczne to przekład na żywo, wykonywany równocześnie z mówcą, przy wykorzystaniu sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Usługi na najwyższym poziomie zapewniamy dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami konferencyjnymi o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki ich specjalizacji i doskonałemu przygotowaniu merytorycznemu nieobca jest nam żadna tematyka konferencji.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wynajęcie sprzętu służącego do tłumaczeń symultanicznych wraz z profesjonalną obsługą techniczną.